çıktı Ondan haritası oluşturduk burası o da bir demiyor

Admin

Administrator
Yönetici
O da bitti uzamaya başlıyor bütün olarak öyle yapmak ister misin olabilir Sonuçta 2 saat çalışma süresi var evinde küçükse 250 metrekare dedim ama ya onu söyle düşünmeleri lazım bir yerden bir kaç defa geçince onu da hasta metrekare hesabı nasıl oluyor Ben şu kadar metrekarelik bir alan temizledim diyor uygulamasında ama 5 kere dolandın Direkli aynı yerde bütün evi temizledim silebilirsin bütün evde Halit anlayabilir bir şeyler var aksesuarlardan Türkiye'de satılıyor mu Engeller Var yapay engel oluyorsun o buraya

girme diyorsun lan Ne diyorsun yoksa zaten girmesini istemediğin yerde kapısını kapat öyle bir çözüm bul parçalarını bulmak kolay mı Şeyde resimde çok fazla yok yedek parça da her yedek parça daha çok ucuz ama Türkiye Türkiye Derneği onları ithalatçılar kaç tanesini Getiriyorlar çok yedek parçaları Sonuçta garantili parçaları temin edecekler diye tahmin ediyorum buradaki parçalar Sen fırça çok kirlendi planda Otel malzemeleri işte Evet artık onu yani çok Zorda kalırsan buluyorsun Sonuçta Yurtdışından almak mümkün çok

pahalı şeyler değil Onun dışında şey varsa bunun bir haznesi var bu Sen buna sonsuza kadar çalışacak güç ver sen de bunun Aslında kapasitesi haznesi kadar yani hazır olduktan sonra işine yaramaz yani evet yani baya ufak ama böyle düşüneceksin beni her gün çalıştırırsan Oha bir Dolduracak kadar hiç birikmemesi gerekir diye düşünüyorum her akşam geleceksin boşalacak yani bugünlük boşaltılacak Yani bunun kaçarı yok Genelde hazır Bak o yüzden yapacak bir şey yok az önce söylediğin gibi gidip kendisine geri gelip Temizliğe