devam edemiyor ve hazine doluysa Yapacak bir şey

Admin

Administrator
Yönetici
yok Alacak böyle onu da onu da verirsen ulaşımı yerleşime hepsi çok kolay çok başarılı bir şekilde oturuyor yerime de ye gerek kalmıyor şu Dokunma yüzeyinde zaten geniş tutmuşlar O yüzden o da onu da beğendim Sesli çalışıyor Sessiz moda olmasına rağmen sesli çalışıyor o yüzden bence bunu gece vakti çalıştırmak istemezsin Dediğim gibi benim için tabii ama benim dediğim şey bunu çıkarken evde olmadı hani sen evde çalışırsa Rahatsız olursun bırakmayacaksın Bence bırakma Küçük daha ince kablolar mutlaka takılıyor yani

şöyle bu Temizliğe devam edebiliyor Aslında sorunumuz çok kablo YouTube böyle hareket ediyor O kötü yoksa bunun kablolu kablo ile başa çıkma özelliği de var sonuç itibariyle üstünden de geçebilir ama geçmezse yer takılırsa bunu Bilemeyeceğim için bırakma ortalıkta bakayım şöyle Hani başka bir not almış mıyım Ama yazılımına falan çok memnun kaldım ben kullanımı çok kolay bunu tanınmasında falan dedi sonra çekmiyor onun dışında işte şey iyi olmuş buna ayrı bir uygulama kuruyorsun ya o benim hoşuma gitti tek uygulaması var

ama hepsini çalıştırıyor fiyatı da şu anda 2100 lira civarında satılıyor bu şimdi şöyle bir durum yapacaktım Öncü firmalar çok gelişmiş cihazlar var işte evet vardı onları mesela ucuz çözümler üretmeye zorladı Çinliler yine her zaman olduğu gibi telefonda da olduğu gibi Burada şu bile ben çok daha az kısıntı ile benim cihazda karşı karşıyayız çok güzel çalışıyor çok kesin bir üstünlüğü var benden çok özelliğini sevdim Zaten bir de işte şu anda çok rahat bir şekilde bulabiliyorsun üstü bir yerde karşıma çıkıyor oradan geldi Her yerde Vallahi tavsiye ederim hani böyle bir şey istiyorsan ama şeyi bileceksin ya bu tek süpürgesi değil