göre temizliyor şurada bak Bütün Butik makinelerde

Admin

Administrator
Yönetici
olan bir fırçası daha var işte yuvarlak şimdi duvara Geldiğinde görüşürüz bunun bir sensörü daha var duvar sensörlü demiş 1 santime kadar duvara yakınlaşıyor kendisi avlıyor duvarı O da işte o Aradaki farkı da şu kapatıyor ve köşelerde temizlemiş oluyor bunun bir dezavantajı var benim diğer örneklerde Bana da görmüştük bir tane varsa yerde tane Ya şöyle bir tokat atıyor ve uzatıyor ama uzattı daha sonra onu da gidip Sonuçta bir esnasında Onda başka önden alıyorum Yani bu bir kere fırça bir kere atabilir mi o bir daha fırça

denk gelmezse yine içine çekiyor kuru şeyler dedi ama bir şey olursa o doğru söylüyorsun bu Yapacak bir şey yok çünkü böyle bir şey o yüzden arada 1 haneli şeyleri fırlatabilir ama şöyle biz onun da testlerini yaptık Mesela ben bunu aldım bir anda rastgele buraya bırakırsan şöyle bir de işi bitti 9 ön diyeceksin arıyor etrafına bakıyor doku bulamazsa kalıyorlar gidemiyor yani aramaya çık biraz önce bir kendi etrafında bir tarama yapıyor bulamazsa gitmiyor Onu da yanlışlıkla öyle şartı verecek menzilli var aslında evet Yoksa duruyor ama

şunu yaptık bunu serbest bıraktık Yani daha dokunmadan hareket ettirdik bu odadan çıktık oraya gitti de gitti artık gerçekten görmüyor hiçbir şekilde uzaklaştı aldığına göre biz de görmez o 6'yı 6 metre eninde dışına çıktı dön dediğimizde geri dönebilir Çünkü ayakta doku işaretlemiş olduğunu biliyor değilim dönebiliyor rastgele koyarsan ilk başta çıkış 9'unda olmazsa eğer bu Subaşı ilk başta bahsettiğim sorun olabiliyor 90 hareket ederse onu oraya da iş yapıyor ondan sonra geri dönebiliyor zaten Hadise bütün olarak yapıyor Sen odadan