kablolar kablolar takılır şöyle çekip çevirebilecek

Admin

Administrator
Yönetici
şeyler var burada o yüzden çok fazla bırakmamak lazım Onun dışında bunu kullanımında Aslında çok özel bir şey yok Bunu uygulamaya tanıyorsun zaten uygulaması var Ben mesela oğlum ampul kullanıyorum akıllı oda için zaten çalıştıktan sonra da işte o telefon kumandası haline geliyor olmasa da çalışabilir Ama yok onu kullanacağım Çünkü bunun şeyi de var emiş gücü ayarı var orada sessiz modu var Balance var turbo var Onların hepsi oradan ayarladı durumunda buradan uygulama Uygulama uygulama bunun yani her şeyini

kaydediyor ne kadar metrekare gitti etti hepsi hepsi uygulamanın içinde çok net gözüküyor Onun dışında bunun dediğimi temel özelliği senin için ana temizleme aracı değil Bak tekrar söylüyorum kirletmemek Aslında temel özelliği Yani normalde Sen hayatta 15 günde bir temizlik yapıyorsun Bu ne demek 15 gün boyunca senin evin tozlanıyor Dinleniyor demek Bunu çalıştırdığım zaman hiç olmazsa öyle 15 günlük ana temizliğe gelene kadar etrafta sol Yayınları şeyler oluşmuyor ki bu özellikle hayvan besleyenlerin evinde Çok önemli çünkü

onlar da bu dediğim şey oluşuyor halıyı o kadar derinlemesine çekemem Ama süpürge halı var bizim halılar da öyle çok fazla kendisi yapı bakımından tüy çok uzun tüyleri yok şeyde halının kendisinden bahsediyorum ofis tipi diyelim durumlarda halleder ama normal ev halısı ve yoğun üstünde işlemesi dokunması olan bir yandan birazcık zorlanacaktır zorlanmaz da derinlemesine çekemeyecek şunu da görüyorsun plastik kısmı var ya Bu hastalık şeyi destekliyor kazıyıp yerden Halıdan bir şeyi söküp alma durumu var çok derinlemesine işleyen şeyleri belki sökemez ama onu da söyledim hala Çalışıyor tabii ki yani halısız bir ofiste bence ya da evde daha verimli olur ama gidiyorum şimdi