yıldız şeklinde o aynen o şekilde çıkıyor tam olarak

Admin

Administrator
Yönetici
o haritalaması çok başarılı zaten bundan sonraki bütün özellikle doğu haritası üzerinden çalışıyor Aslında birazdan anlatacağım şimdi 3.8 kilo ağırlığında bunların da biliyorsun şeyleri var ya Buse bu masadan düşmez sensörü var algılar ya da gidip bir yere küt diye kafayı atıp orada kalmaz şurada bak şöyle göstereyim Ben bir yere çarptım Çünkü şöyle bir özelliği de var Bunların arasında ilk darbeyi gördükleri anda geri çekilmeleri Yani o kadar haksız Oğlum bu ne lan yoksa şeyi altına giremez birazcık şey var hadi dokunuyor gidiyor dokunuyor

Hatta dokundu şey hareket ederse onu da test ettik Kadir kutu koyduk kaç kere yokluyor Evde yoksun birazdan Hani bekar hayatı yaşayan insanlara örnek oldu Ben düşündüm beni aradı da alanlarda Genelde öyle adam işe gidiyor gündüz yok evde bunu çalıştırıp gidiyorum Akşam geldiğinde bu zaten işi bitirmiş oluyor fakat şöyle bir özelliği ihtiyacım var bu işte yaklaşık iki kat temizlik yapabiliyor yetmezse geri dönüyor dokuna şarj olup tekrar geliyor filtre ne kadar düştüğünde geri gidiyor hallediyor şarjını tekrar başlıyor tekrar temizliyor

Zaten bunlar aslında bir Evin Ana temizlik aracı olmayacak herhalde falan da gidiyor bu arada Ama bunun ulaşabiliyor olan hatta çok güzel bir videosu var Biz de şimdi bunun bir biz çekimini kamera ile yaptık ama kamera üstünde duruyor kendi kamerası zannetmesinler bunun kamerası yok bizim bizim aksiyon kamerası bunun çekti yani benimle hiç tahmin etmedim engellerden açabildi onu söyleyeyim takılacak Dediğim yerde takılmadı Ama şu uyarıda yapmam lazım Mesela ben burada kullanmadım Onu bizim buradan aşağıda sayıda